foto1
NZP w Chełmie 1
foto1
NZP w Chełmie 2
foto1
NZP w Chełmie 3
foto1
NZP w Chełmie 4
foto1
NZP w Chełmie 5
+48 693 072 755
biuro@nzpchelm.pl

Nadbużański Związek Pszczelarzy w Chełmie

ul. K.Szymanowskiego 6, 22-100 Chełm

Licznik gości

Dziś 12

Wczoraj 17

W tym tygodniu 12

W tym miesiącu 396

Ogółem 17623

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Nadbużański Związek Pszczelarzy w Chełmie

nr konta bankowego
92 2030 0045 1110 0000 0011 3200

Przekaż 1% podatku

1proc

konkurs plastyczny 1

Na konkurs zorganizowany przez Nadbużański Związek Pszczelarzy w Chełmie wpłynęło 153 prace plastyczne.

Komisja w składzie:                                                             

  1. p. Sławomir Padowski – przewodniczący
  2. p. Tadeusz Jaskóła – członek
  3. p. Mieczysław Staniuk – członek
  4. p. Katarzyna Zaborowska – członek

postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia w następujących kategoriach:

Kategoria I – uczniowie szkół podstawowych klasy I - III

Nagrody:

I nagroda:     Julia Socha                 kl. III,  Sz. Podst. w Leśniowicach op. Beata Miszczak

II nagroda:    Karol Bukszyński       kl. II,   Sz. Podst. w Rudzie Hucie op. Dorota Sawicka

III nagroda: Amelia Basaj              kl. III,  Sz. Podst. nr 8 w Chełmie op. Jolanta Rozwód

IV nagroda:   Maja Michalczuk        kl. II,   Sz. Podst. w Okszowie op. Marta Pamulska

V nagroda:    Lidia Cichocka           kl. I,    Sz. Podst. w Sielcu op. Alicja Sędłak

Wyróżnienia:

Lp.

Imię i nazwisko uczestnika

Klasa

Szkoła

Opiekun

1

Wojciech Sitarz

III

Sz. Podst. w Rudzie Hucie

Barbara Mikołajczyk

2

Marcela Jaworska

II

Sz. Podst. w Leśniowicach

Małgorzata Romańczuk

3

Nina Manaj

III

Sz. Podst. nr 8 w Chełmie

Elżbieta Dras

4

Jakub Zwierzyński

III

Sz. Podst. w Rudzie Hucie

Barbara Mikołajczyk

Kategoria II – uczniowie szkół podstawowych klasy IV - VIII

Nagrody:

I nagroda:     Michał Szymański  kl. V Sz. Podst. nr 4 w Chełmie op. Agnieszka Sowa - Zduńczuk

II nagroda:    Wiktor Dudyk           kl. IV Sz. Podst. w Wólce Petryłowskiej op. Małgorzata Kiszowara

III nagroda:  Tomasz Górecki       kl. IV Sz. Podst. w Kamieniu op. Agnieszka Stachowicz

IV nagroda:   Antonina Sitarczuk kl. V Sz. Podst. w Dubience op. Anita Poliwczak

V nagroda:    Martyna Kaszczuk   kl. V Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 3 w Chełmie op. Joanna Jamrozlińska

Wyróżnienia:

Lp.

Imię i nazwisko uczestnika

Klasa

Szkoła

Opiekun

1

Magdalena Stolarczyk

V

Sz. Podst. w Rudzie Hucie

Dorota Sawicka

2

Marcel Kruk

V

Sz. Podst. w Okszowie

Małgorzata Lepianko – Grzywna

3

Maja Rogalska

IV

Sz. Podst w Leśniowicach

Diana Cichocka

4

Zuzanna Grądek

IV

Sz. Podst nr 8 w Chełmie

Ewa Słomczyńska

Komisja konkursowa składa serdeczne podziękowanie dla wszystkich uczestników konkursu za udział w konkursie.

Nagrody zostały ufundowane przez:

- Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie w ramach projektu edukacyjnego

- Starostwo Powiatowe w Chełmie

konkurs plastyczny 2

konkurs plastyczny 3

konkurs plastyczny 4

konkurs plastyczny 5

konkurs plastyczny 6

konkurs plastyczny 7

konkurs plastyczny 8

konkurs plastyczny 8

konkurs plastyczny 9

konkurs plastyczny 10

konkurs plastyczny 11

konkurs plastyczny 12

konkurs plastyczny 12

konkurs plastyczny 13

 

REKLAMA

POLECAMY

logo pszczoly

LOGO LSZ



YouTube